SMHT4020-470MT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMHT4020-470MT
JLCPCB Part #
C46469592
Package
SMD,4x4mm
Description
1.1A 1.2Ω 47uH 560mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS