FHD4012S-3R3MT
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FHD4012S-3R3MT
JLCPCB Part #
C602021
Package
SMD,4x4mm
Description
106mΩ 2.5A 3.3A 3.3uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS