FNR8040S180MT
MFR.Part #
FNR8040S180MT
JLCPCB Part #
C168130
Package
SMD,8x8mm
Description
18uH 2.6A 3.1A 69mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS