FHD252010S-2R2MT
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FHD252010S-2R2MT
JLCPCB Part #
C602004
Package
1008
Description
1.8A 129mΩ 2.2A 2.2uH ±20% 1008 Power Inductors ROHS