FAUL0754-220MT
MFR.Part #
FAUL0754-220MT
JLCPCB Part #
C5298266
Package
SMD,7.9x7.2mm
Description
22uH 3.3A 6.3A 93.5mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7.9x7.2mm Power Inductors ROHS