WJ25S-B-7.62-09P-13-00A
MFR.Part #
WJ25S-B-7.62-09P-13-00A
JLCPCB Part #
C601206
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14~22 1x9P 2-Side 2.5 24A 250V 7.62mm 9 9P Black Side Mount Straight 插件,P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS