1206W3J030LT5E
MFR.Part #
1206W3J030LT5E
JLCPCB Part #
C61964
Description
-55℃~+155℃ 200V 30mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1000ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS