FEXL1010A-6R8M
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FEXL1010A-6R8M
JLCPCB Part #
C5378576
Package
SMD,11.9x11mm
Description
18.5A 21.8A 6.8uH 8.9mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,11.9x11mm Power Inductors ROHS