FNR3012S1R5NT
MFR.Part #
FNR3012S1R5NT
JLCPCB Part #
C528005
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5uH 1.9A 2.2A 59mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS