FEXL0430A-3R3M
MFR.Part #
FEXL0430A-3R3M
JLCPCB Part #
C5378485
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
28.6mΩ 3.3uH 6.2A 6.6A AEC-Q200 ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS