FEXL0430A-1R2M
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FEXL0430A-1R2M
JLCPCB Part #
C5378482
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
1.2uH 11.5mΩ 9.2A 9.8A AEC-Q200 ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS