FNR6020S470MT
MFR.Part #
FNR6020S470MT
JLCPCB Part #
C168019
Package
SMD,6x6mm
Description
47uH 559mΩ 900mA 900mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS