MOR02SJ0331A10
MFR.Part #
MOR02SJ0331A10
JLCPCB Part #
C61341
Description
2W 330Ω 350V Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS