TC0350B1212T5H
MFR.Part #
TC0350B1212T5H
JLCPCB Part #
C517468
Description
12.1kΩ 167mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS