A2541HWV-2x4P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A2541HWV-2x4P
JLCPCB Part #
C5362208
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 250V 2x4P 3.2mm 3A 8.5mm 8P Brass Gold Square Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS