A2508WV-15P
MFR.Part #
A2508WV-15P
JLCPCB Part #
C911359
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15 15P 1x15P 2.5mm 250V 3A Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS