IPSA70R1K2P7SAKMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPSA70R1K2P7SAKMA1
JLCPCB Part #
C5361087
Package
TO-251-3
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 1.2Ω 132pF@400V 174pF@400V 25W 3A 3V 4.8nC@10V 700V TO-251-3 MOSFETs ROHS