FXL0840-3R3-M
MFR.Part #
FXL0840-3R3-M
JLCPCB Part #
C5359250
Package
SMD,8.8x8.2mm
Description
12.5A 12A 15mΩ 3.3uH Molded Inductor ±20% SMD,8.8x8.2mm Power Inductors ROHS