FNR5040S502MT
MFR.Part #
FNR5040S502MT
JLCPCB Part #
C167991
Package
SMD,5x5mm
Description
130mA 43.16Ω 5mH 98mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS