MS127-560MT
MFR.Part #
MS127-560MT
JLCPCB Part #
C5343826
Package
SMD,12.2x12.2mm
Description
110mΩ 2.35A 56uH ±20% SMD,12.2x12.2mm Power Inductors ROHS