CC4-0805N151J500PF3
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CC4-0805N151J500PF3
JLCPCB Part #
C315664
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
150pF 5.08mm 50V C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS