FEXU1040S1R0MGS
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FEXU1040S1R0MGS
JLCPCB Part #
C49232945
Package
SMD,10.2x10mm
Description
1uH 2.2mΩ 26A 32A Molded Inductor ±20% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS