ESDSMF24CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
ESDSMF24CA
JLCPCB Part #
C5295605
Package
SOD-123FL
Description
1uA 24V 300W 32V 350pF 39V 8A Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS