5.0SMDJ54A
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
5.0SMDJ54A
JLCPCB Part #
C5295063
Package
SMCG
Description
-55℃~+150℃ 54V 57.4A 5kW 5uA 60V 87.1V TVS SMCG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS