SMAJ110CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
SMAJ110CA
JLCPCB Part #
C1509524
Package
SMAG
Description
-55℃~+150℃ 110V 135V 177V 2.2A@10/1000us 400W@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMAG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS