5.0SMDJ100CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
5.0SMDJ100CA
JLCPCB Part #
C5295047
Package
SMCG
Description
-55℃~+150℃ 100V 111V 162V 30.9A 5kW 5uA Bidirectional TVS SMCG ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS