MPB104J2JC2R600
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPB104J2JC2R600
JLCPCB Part #
C5279995
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 630V ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS