C82562J3CD2R8LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
C82562J3CD2R8LC
JLCPCB Part #
C466204
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 5.6nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS