JK-MSMD260-16V
MFR.Part #
JK-MSMD260-16V
JLCPCB Part #
C561587
Description
-40℃~+85℃ 1.7mm 100A 15mΩ 16V 2.5s 2.6A 3.41mm 4.73mm 5A 60mΩ 1812 Resettable Fuses ROHS