JK-MSMD050-30
MFR.Part #
JK-MSMD050-30
JLCPCB Part #
C369168
Description
-40℃~+85℃ 100A 150ms 150mΩ 1A 1mm 1Ω 3.41mm 30V 4.73mm 500mA 1812 Resettable Fuses ROHS