TC0550F200JT5G
MFR.Part #
TC0550F200JT5G
JLCPCB Part #
C2989581
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 20Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS