NS01WMF8061TEE
- MFR.Part #
- NS01WMF8061TEE
- JLCPCB Part #
- C2782065
- Description
- -55℃~+155℃ 25V 50mW 8.06kΩ ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS