AS0606J0241T5E
MFR.Part #
AS0606J0241T5E
JLCPCB Part #
C560593
Description
-55℃~+155℃ 200V 240Ω 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS