HQ0707J0751T5E
MFR.Part #
HQ0707J0751T5E
JLCPCB Part #
C2778127
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 750Ω ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS