AS0606J0225T5E
MFR.Part #
AS0606J0225T5E
JLCPCB Part #
C560591
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 200V 600mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS