AS0606J0110T5E
MFR.Part #
AS0606J0110T5E
JLCPCB Part #
C560564
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 200V 600mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS