0201WMJ0363TEE
MFR.Part #
0201WMJ0363TEE
JLCPCB Part #
C423352
Description
-55℃~+155℃ 25V 36kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS