AS05W2J0682T5E
MFR.Part #
AS05W2J0682T5E
JLCPCB Part #
C560550
Description
-55℃~+155℃ 150V 500mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS