HQ06W2F300JT5E
MFR.Part #
HQ06W2F300JT5E
JLCPCB Part #
C2792711
Description
-55℃~+155℃ 200V 30Ω 500mW ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS