TC0325D3572T5E
MFR.Part #
TC0325D3572T5E
JLCPCB Part #
C425451
Description
-55℃~+155℃ 167mW 35.7kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS