AS03W4J018JT5E
MFR.Part #
AS03W4J018JT5E
JLCPCB Part #
C560432
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 250mW 75V Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS