AS03W4J0182T5E
MFR.Part #
AS03W4J0182T5E
JLCPCB Part #
C560429
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 250mW 75V Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS