FWP201610P-1R0ML
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FWP201610P-1R0ML
JLCPCB Part #
C5179459
Package
0806
Description
1uH 2.6A 2.9A 60mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS