SMMS252010-4R7M
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMMS252010-4R7M
JLCPCB Part #
C5161637
Package
1008
Description
1.6A 180mΩ 2A 4.7uH ±20% 1008 Power Inductors ROHS