EC0410-471K
MFR.Part #
EC0410-471K
JLCPCB Part #
C19633466
Description
126mA 2.25MHz 470uH 60@0.796MHz 7.7Ω Color Band Inductor ±10% Plugin,D4xL10.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS