KM102M025I200A
MFR.Part #
KM102M025I200A
JLCPCB Part #
C5129790
Package
Plugin,D13xL7mm
Description
1000uF 13mm 2000hrs@105℃ 2V 7mm ±20% 插件,D13xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS