ABD03K3002FT
MFR.Part #
ABD03K3002FT
JLCPCB Part #
C5125837
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS