TF06G3302FT
MFR.Part #
TF06G3302FT
JLCPCB Part #
C4354900
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 33kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS