ELXZ250ELL470MEB5D
MFR.Part #
ELXZ250ELL470MEB5D
JLCPCB Part #
C5113912
Package
Plugin,D5xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 13mm 2000hrs@105℃ 25V 2mm 47uF 5mm 70mA@120Hz ±20% 插件,D5xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS