EKXJ201ELL561MM50S
MFR.Part #
EKXJ201ELL561MM50S
JLCPCB Part #
C5113645
Package
Plugin,D18xL51.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.945A@120Hz 12000hrs@105℃ 18mm 200V 51.5mm 560uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL51.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS